Последние новости

14:00
У Південнівській громаді відбувся урочистий захід з нагоди 30-ї річниці Конституції України
12:00
Безпека під час збору врожаю!
17:00
Правила інформаційної гігієни на цифровому фронті під час війни
13:00
Прощання з Захисником України ПРИШЛЯКОМ Юрієм Сергійовичем
11:00
Планове відключення електроенергії в громаді 26-27 червня
14:00
25 червня Південнівська громада попрощається з Захисником України ПРИШЛЯКОМ Юрієм Сергійовичем...
10:00
ВІДКРИТТЯ НОВИХ СВІТЛИН ЗАХИСНИКІВ НА ЕСПЛАНАДІ ПАМ’ЯТІ
17:00
Увага! Сарана!
10:00
Планове відключення електроенергії в громаді 24 червня
19:00
Прощання з Захисником України ПРИЛУЦЬКИМ АНДРІЄМ ВАСИЛЬОВИЧЕМ
16:00
«Волонтер БПД» шукаємо активних, відповідальних та мотивованих людей
14:00
22 червня 2026 року, після полону повертається додому наш земляк, Захисник України — ПРУС МИКОЛА
12:00
Безпечний відпочинок — це, передусім, свідоме ставлення до власного життя
10:00
22 червня Південнівська громада попрощається з Захисником України ПРИЛУЦЬКИМ АНДРІЄМ ВАСИЛЬОВИЧЕМ...
18:00
Безпека на воді — понад усе!
15:00
ВРУЧЕННЯ НАГОРОД РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ
10:00
Планове відключення електроенергії в громаді 22 червня
10:00
Планове відключення електроенергії в громаді 19 червня
20:00
ОГОЛОШЕННЯ! У відповідності до подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області Одеська обласна рада оголошує набір присяжних для Південного міського суду Одеської області у кількості 5 (п'яти) осіб
19:00
Оголошення про склад конкурсної комісії
10:00
Пам'ятка щодо недопущення пожеж в агропромисловому комплексі
08:00
Розвіюємо міфи про вступ молоді з тимчасово окупованих територій до українських закладів освіти
06:00
23 ОКРЕМА МЕХАНІЗОВАНА БРИГАДА запрошує до лав ЗСУ
15:00
УВАГА !!!! Дотримання правил у охоронних зонах електромереж – питання безпеки
10:00
Безкоштовний онлайн-табір «Суперсили майбутнього»
17:00
ПОВІДОМЛЕННЯ про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб Південнівської міської територіальної громади
15:00
ПЕРЕВІР СВІЙ ЗІР БЕЗКОШТОВНО
14:00
Планове відключення електроенергії в громаді 16 червня
17:00
Південнівська міська рада із сумом повідомляє
14:00
Планове відключення електроенергії в громаді 13, 14, 15 червня
Больше новостей

Відключень може стати менше: для Одещини хочуть збільшити ліміти споживання електроенергії

Новости Южного
563
0

 Для Одеської області хочуть збільшити ліміти споживання електроенергії. Відповідне питання вже обговорили з керівництвом Міненерго та Укренерго. Про це розповів голова Одеської ОВА Максим Марченко. Він повідомив, що 24 січня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг наклала штраф на «ДТЕК «Одеські електромережі». Причиною стало недотримання графіків електропостачання. Також комісія призначила ще одну позапланову перевірку.

«Посилення контролю та накладання штрафів за недотримання графіків є цілком справедливою мірою. Особливо, коли ліміти по всій країні дуже обмежені й це призводить до значних проблем для споживачів», – зазначив голова ОВА.

За його словами, будь-яке підприємство, не зважаючи на форму власності, особливо в умовах війни, має максимально суворо дотримуватися вимог, які висувають державні органи та військова адміністрація.

«На нараді з керівництвом Міненерго та Укренерго було підняте питання про необхідність збільшення лімітів для Одещини, виходячи з її фактичного споживання та потреб. Сподіваємося на позитивне рішення», – озвучив у своєму відеозверненні Максим Марченко.

В середу, 25 січня, перед початком засідання виконавчого комітету Южненської міськради заступниця міського голови-начальниця фінансового управління Людмила Паскаль повідомила, що питання стосовно електропостачання на Одещині обговорювалось на селекторній нараді в обладміністрації.

«24 січня відбулась селекторна нарада за участю голови Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, голови районної військової адміністрації Юрія Крука, де розглядалося питання, яке більш за все наразі хвилює мешканців нашої громади, щодо того, коли буде стабільне електропостачання. На даний час ситуація в енергосистемі країни залишається дуже складною. Єдине, що гарантовано можна буде очікувати найближчим часом, якщо не станеться надзвичайної ситуації – це подача електроенергії згідно з графіком (стабілізаційні графіки). Вкотре прошу всіх з порозумінням віднестися до ситуації, не забувати, з чиєї вини ми знаходимся в таких умовах, вірити в наші ЗСУ та нашу перемогу!» – озвучила Людмила Паскаль.  

Нагадаємо, що наразі відключення світла в Южному відбуваються згідно з графіком 3/6 (три години світло є, шість годин – немає), в подальшому планується повернутися до графіку 4/4.

0 комментариев

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.