Керівник Одеської РВА підкреслив, що рівень допомоги військовим по Одеському району змінився на краще, навіть громади з маленьким бюджетом активно долучаються, спілкуються з військовими щодо їх потреб та надають усе необхідне.
Також очільник Одеського району зазначив, що завдяки комунікації та діалогу Одеська РВА має гарний результат взаємодії з громадами.
Свідченням є те, що після обговорення на засіданні районної робочої групи «Прозорість і підзвітність» за участю представників ОВА та профільних спеціалістів РВА генеруються спільні та виваженні рішення щодо витрачання бюджетів місцевих коштів.
Працюємо задля Перемоги!