Він був оператором-радіотелефоністом радіолокаційного взводу батареї управління та радіолокаційної розвідки військової частини А3880, солдатом Збройних Сил України.
Загинув 5 червня під час проходження військової служби.
На церемонію прощання прийшли рідні, близькі, колеги, побратими Юрія, небайдужі мешканці громади, представники Южненської міської ради та виконавчого комітету
![Сьогодні, 7 червня, Южненська громада знову в жалобі. Ми попрощалися з захисником України, мешканцем Южного – Юрієм Єлтуховим.](/uploads/posts/2024-06/sogodn-7-chervnja-juzhnenska-gromada-znovu-v-zhalob-mi-poproschalisja-z-zahisnikom-ukrayini-meshkancem-juzhnogo-juryem-yeltuhovim-3.png)
«Перш за все висловлюю співчуття рідним, близьким… Шановні, пишайтеся своїм батьком, бо він не втік закордон, він не шукав броні, не купував інвалідності. А з першого дня війни пішов на фронт! Пішов, щоб захищати Україну, зробити її незалежною і захищати кожного з нас на цій площі. А сину хочу сказати: «Пишайся! Йди з високо піднятою головою і говори: «Мій батько віддав життя за кожного з вас! За Україну!». Ти маєш на це право! Це приклад сімʼї, приклад нашого воїна, нашого жителя для всіх нас. Ми повинні вічно памʼятати людей, які віддали своє життя за Україну», — сказав Володимир Новацький.
З прощальним словом виступили і присутні колеги загиблого з ДП МТП «Південний». У своїй промові вони зауважили наскільки болюча для них ця втрата…
Після цього відбулася літургія за загиблим.
![](/uploads/posts/2024-06/sogodn-7-chervnja-juzhnenska-gromada-znovu-v-zhalob-mi-poproschalisja-z-zahisnikom-ukrayini-meshkancem-juzhnogo-juryem-yeltuhovim-7.png)