DataLife Engine > Новости Южного > В центрі Южного жінки здійснили «заплив» у фонтані (відео)

В центрі Южного жінки здійснили «заплив» у фонтані (відео)

В центрі міста на площі Перемоги ввечері 1 серпня декілька осіб вирішили поплескатися та освіжитися в міському фонтані на очах у перехожих. Нічний «заплив» зняла на мобільний телефон жителька Южного, яка в цей момент проходила повз нижніх фонтанів. Дівчина надіслала відео на нашу сторінку в Instagram. На кадрах видно, як одна з жінок знаходиться у фонтані, інша стрибає до неї у воду «бомбочкою». Як повідомила Yuzhny.info авторка відео, інцидент стався близько 22:30 за участю дорослих людей.

Перш ніш запустити на початку червня цього року всі чотири фонтани на центральній площі, комунальники на одному з водограїв встановили табличку, де вказано, що купатися у фонтанах заборонено, за це передбачено штраф – 850 гривень. Ми звернулися до керівника комунального підприємства «Муніципальна варта» Володимира Панченка, аби дізнатися, чи штрафували за цей період (червень-липень) містян, які занурюються у воду в міських фонтанах. На КП нам повідомили, що підстав для накладення штрафу за купання у водограях немає, а тільки у випадку пошкодження людьми фонтану чи його елементів.

Інспектори керуються статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). В поліції нам також назвали цю статтю КУпАП. Тож, табличка про штраф в розмірі 850 грн, як виявилося, більше для залякування, ймовірно, що в Южному ніяких штрафів за пірнання хоч «бомбочкою», хоч «рибкою» в міських водограях – не буде.

Співробітники КП «Муніципальна варта» вкотре нагадають, що купатися в міських фонтанах заборонено і небезпечно, адже вода в них регулярно дезінфікується такими препаратами, як таблетований хлор, альгіцид та сірчана кислота. Інспектори також попередили про можливі травми під час стрибків у фонтани.

Нагадаємо, на поточне утримання водограїв з місцевого бюджету цьогоріч було передбачено 440 тисяч гривень, на придбання реагентів – 130 тисяч гривень. Хімічні домішки використовують для того, аби вода у фонтанах не зацвіла і була чистою. Однак ці речовини можуть викликати у людей алергію, дерматити, крім того, вони є вкрай небезпечні для очей. Не кажучи вже й про те, що у фонтанах купаються і п’ють воду птахи й собаки.

Промоніторивши стрічку новин щодо подібних випадків (купання у фонтанах) в інших містах, ми натрапили на матеріал місцевого ЗМІ в місті Калуш, Івано-Франківської області. Там суд притягнув до адміністративної відповідальності молодика, який купався у місцевому фонтані. Як повідомляє інформресурс з посиланням на пресслужбу суду, суддя виніс постанову про притягнення до адмінвідповідальності місцевого жителя за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство). Згідно матеріалів справи, чоловік купався у фонтані, а також виражався нецензурною лайкою в присутності інших людей, на зауваження не реагував, чим порушив громадський порядок.




Вернуться назад