DataLife Engine > Новости Южного > Южненські борці завоювали 12 призових місць на змаганнях, які відбулися цими вихідними

Минулі вихідні видалися дуже результативними для южненських борців. 8-9 грудня проходили змагання у Хмельницькому, Києві та Одесі. Загалом наші спортсмени завоювали дві золотих, чотири срібних та шість бронзових медалей. Про це повідомили на сторінці Южненської федерації олімпійський видів вільної боротьби в Instagram.

Результат наступний:
Турнір серед кадетів (U17) в столиці, присвячений Олімпійському чемпіону Ельбрусу Тедеєву: Олександр Корчмарюк посів 3 місце у категорії до 92 кг (Центр «Спорт для всіх»).
Турнір імені Богдана Хмельницького серед юнаків U15 та юнаків U11 в Хмельницькому: