Последние новости

05:00
До особливої уваги жителів та гостей Південнівської територіальної громади!
00:00
У Південнівській громаді відкрили нові світлини полеглих Захисників України
14:00
У Південнівській громаді відбувся урочистий захід з нагоди 30-ї річниці Конституції України
12:00
Безпека під час збору врожаю!
17:00
Правила інформаційної гігієни на цифровому фронті під час війни
13:00
Прощання з Захисником України ПРИШЛЯКОМ Юрієм Сергійовичем
11:00
Планове відключення електроенергії в громаді 26-27 червня
14:00
25 червня Південнівська громада попрощається з Захисником України ПРИШЛЯКОМ Юрієм Сергійовичем...
10:00
ВІДКРИТТЯ НОВИХ СВІТЛИН ЗАХИСНИКІВ НА ЕСПЛАНАДІ ПАМ’ЯТІ
17:00
Увага! Сарана!
10:00
Планове відключення електроенергії в громаді 24 червня
19:00
Прощання з Захисником України ПРИЛУЦЬКИМ АНДРІЄМ ВАСИЛЬОВИЧЕМ
16:00
«Волонтер БПД» шукаємо активних, відповідальних та мотивованих людей
14:00
22 червня 2026 року, після полону повертається додому наш земляк, Захисник України — ПРУС МИКОЛА
12:00
Безпечний відпочинок — це, передусім, свідоме ставлення до власного життя
10:00
22 червня Південнівська громада попрощається з Захисником України ПРИЛУЦЬКИМ АНДРІЄМ ВАСИЛЬОВИЧЕМ...
18:00
Безпека на воді — понад усе!
15:00
ВРУЧЕННЯ НАГОРОД РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ
10:00
Планове відключення електроенергії в громаді 22 червня
10:00
Планове відключення електроенергії в громаді 19 червня
20:00
ОГОЛОШЕННЯ! У відповідності до подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області Одеська обласна рада оголошує набір присяжних для Південного міського суду Одеської області у кількості 5 (п'яти) осіб
19:00
Оголошення про склад конкурсної комісії
10:00
Пам'ятка щодо недопущення пожеж в агропромисловому комплексі
08:00
Розвіюємо міфи про вступ молоді з тимчасово окупованих територій до українських закладів освіти
06:00
23 ОКРЕМА МЕХАНІЗОВАНА БРИГАДА запрошує до лав ЗСУ
15:00
УВАГА !!!! Дотримання правил у охоронних зонах електромереж – питання безпеки
10:00
Безкоштовний онлайн-табір «Суперсили майбутнього»
17:00
ПОВІДОМЛЕННЯ про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб Південнівської міської територіальної громади
15:00
ПЕРЕВІР СВІЙ ЗІР БЕЗКОШТОВНО
14:00
Планове відключення електроенергії в громаді 16 червня
Больше новостей

Міський голова Южного про опалення, економію електроенергії та пункти обігріву

Видео / Новости Южного
690
0

Міський голова у своєму відеозверненні на каналі Южненського телебачення 31 жовтня повідомив, що сьогодні в міськраді отримають графік відключень світла по нашій громаді. Володимир Новацький зазначив, що зараз питання номер один – це економія електроенергії і вона триватиме впродовж опалювального сезону. Також він розповів про підготовку пунктів обігріву в Южному та готовності міста до нового опалювального сезону.

«Хочу звернутися до всіх жителів нашої громади, ситуація з цього понеділка може ускладнитись. Ми отримали інформацію про те, що нам треба бути всім дуже уважними, зараз багато «прильотів» по об’єктам критичної інфраструктури по всій Україні, починаючи зі столиці. Нас попередили, що така ситуація може статися і в Одеському регіоні. Треба бути дуже обережними і своєчасно йти в укриття, не перебувати на робочих місцях під час сигналу повітряної тривоги.

Сьогодні питання номер один – це економія електроенергії і я думаю, що вона буде на весь опалювальний період. З сьогоднішнього дня ми отримаємо графік відключень світла. Раніше все це відбувалось хаотично. Я брав участь в нараді за участі керівництва Одеської ОВА, а також апарата адміністрації Офісу президента, де було сказано, що з понеділка (31 жовтня) почнеться планове відключення електроенергії. Я вийшов з пропозицією, аби в нас не вимикали світло по вулицям, по окремим будинкам, а краще вимикати все місто одночасно на декілька годин. Щоб ми мали змогу чітко знати графік і планувати роботу зокрема наших навчальних закладів. Відносно зовнішнього освітлення, ми вже відновили його частково.

Стосовно опалення, місто практично готове, але ми ж маємо запускатись згідно з температурним режимом, є відповідна процедура і середня температура повітря має бути три доби плюс 8 градусів, не вище. Сьогодні нам погодні умови ще не дозволяють розпочати опалювальний сезон. Думаю, що люди не дуже зацікавленні в тому, аби ми вже подавали тепло, тому що погода відносно тепла, а опалення дороге. Як правило, ми опалення вмикали в перших числах листопада, як буде цьогоріч – покаже час.

Зараз стоїть гостре питання – облаштування пунктів обігріву для людей. Ми готуємо їх для всіх жителів громади, які будуть цього потребувати. Пункти обігріву працюватимуть цілодобово і будуть забезпечені всім необхідним, зокрема, продуктами харчуванням. Будуть задіяні дизельні генератори. Зараз над цим працюємо», – зазначив Володимир Новацький.

0 комментариев

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.